Katalogový list č. ELOSOS1683135
| Název: | Náhradní pojistka CF 3000 SI 4,0A/T/250V PHOENIX CONTACT 1205749 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1683135 |
| EAN: | 4017918256227 |
| Kód dodavatele: | 1205749 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Napětí AC: | 250 V |
| Charakteristika: | časová prodleva (T) |
| Nominální proud: | 4 A |
| Napětí DC: | 250 V |