Katalogový list č. ELOSOS1683134
| Název: | Náhradní pojistka CF 3000 SI 0,63A/T/250V PHOENIX CONTACT 1205736 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1683134 |
| EAN: | 4017918256210 |
| Kód dodavatele: | 1205736 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Napětí AC: | 250 V |
| Charakteristika: | časová prodleva (T) |
| Napětí DC: | 250 V |
| Nominální proud: | 0,63 A |