Katalogový list č. ELOSOS1682982
| Název: | Adaptér na lištu USA 10 BK PHOENIX CONTACT 1200993 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682982 |
| EAN: | 4017918255879 |
| Kód dodavatele: | 1200993 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 19 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Výška: | 42,685 mm |