Katalogový list č. ELOSOS1682858
| Název: | Přípojný nástavec SACB-C-H180- 8/3-20,0PUR-M8 HD PHOENIX CONTACT 1197633 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682858 |
| EAN: | 4063151256494 |
| Kód dodavatele: | 1197633 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Šířka: | 30 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| Výška: | 32 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |