Katalogový list č. ELOSOS1682846
| Název: | Rozvodná skříň s kontaktní lištou SACB- 6/3-L-C-M8 HD GG PHOENIX CONTACT 1197606 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682846 |
| EAN: | 4063151257446 |
| Kód dodavatele: | 1197606 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Šířka: | 30 mm |
| Výška: | 17 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |