Katalogový list č. ELOSOS1682303
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16-L- 7,5PUR SCO P PHOENIX CONTACT 1165968 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682303 |
| EAN: | 4063151181482 |
| Kód dodavatele: | 1165968 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Barva tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |