Katalogový list č. ELOSOS1682296
| Název: | Nabíjecí zásuvka infrastruktury EV-T2M3SO12-4P-P-SET PHOENIX CONTACT 1164423 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682296 |
| EAN: | 4063151177089 |
| Kód dodavatele: | 1164423 |
| Recyklační poplatek: | 0,38 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Šířka: | 75 mm |
| Nominální napětí: | 480 V |
| Hloubka: | 87,95 mm |
| Výška: | 91,71 mm |