Katalogový list č. ELOSOS1682294
| Název: | Nabíjecí zásuvka infrastruktury EV-T2M3SO12-3P-B-SET PHOENIX CONTACT 1164420 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682294 |
| EAN: | 4063151177782 |
| Kód dodavatele: | 1164420 |
| Recyklační poplatek: | 0,69 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Šířka: | 75 mm |
| Nominální napětí: | 480 V |
| Hloubka: | 87,95 mm |
| Výška: | 91,71 mm |