Katalogový list č. ELOSOS1682259
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HBI12-1AC32DC250-2,0M2 1162148 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682259 |
| EAN: | 4063151171575 |
| Kód dodavatele: | 1162148 |
| Recyklační poplatek: | 6,00 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 128,4 mm |
| Výška: | 140,25 mm |