Katalogový list č. ELOSOS1682217
| Název: | Spodní část krytu ME-IO 56,4 LEB 10U TBUS 7035 PHOENIX CONTACT 1158982 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682217 |
| EAN: | 4063151165642 |
| Kód dodavatele: | 1158982 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 82,85 mm |
| Výška: | 120,6 mm |
| Šířka: | 56,88 mm |