Katalogový list č. ELOSOS1682216
| Název: | Spodní část krytu ME-IO 75,2 EB 10U TBUS 7035 PHOENIX CONTACT 1158981 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682216 |
| EAN: | 4063151166120 |
| Kód dodavatele: | 1158981 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 82,85 mm |
| Výška: | 120,6 mm |
| Šířka: | 75,87 mm |