Katalogový list č. ELOSOS1682182
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny PV-FT-C4F-C-4-300-BU-64 1158452 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682182 |
| EAN: | 4063151164416 |
| Kód dodavatele: | 1158452 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 32 A |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |