Katalogový list č. ELOSOS1682180
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny PV-FT-C4M-C-4-200-RD-SP-00 1158449 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682180 |
| EAN: | 4063151163648 |
| Kód dodavatele: | 1158449 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 32 A |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |