Katalogový list č. ELOSOS1682100
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16-M23 P12 SH PHOENIX CONTACT 1155996 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682100 |
| EAN: | 4063151158835 |
| Kód dodavatele: | 1155996 |
| Recyklační poplatek: | 0,55 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 58 mm |
| Výška: | 36 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Provozní napětí: | 48-48 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-70 °C |