Katalogový list č. ELOSOS1682098
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16- 5,0PUR P12 SH PHOENIX CONTACT 1155993 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682098 |
| EAN: | 4063151157975 |
| Kód dodavatele: | 1155993 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Výška: | 26 mm |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Šířka: | 58 mm |
| Hloubka: | 153 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Provozní napětí: | 48-48 V |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Barva tělesa: | stříbro |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-70 °C |