Katalogový list č. ELOSOS1682092
| Název: | Konektor ES-BBC-5-5 BK PHOENIX CONTACT 1155601 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682092 |
| EAN: | 4063151156664 |
| Kód dodavatele: | 1155601 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 118 mm |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Výška: | 68,9 mm |