Katalogový list č. ELOSOS1682089
| Název: | Konektor ES-BBC-5-2 BK PHOENIX CONTACT 1155598 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682089 |
| EAN: | 4063151155278 |
| Kód dodavatele: | 1155598 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 118 mm |
| Výška: | 31,4 mm |
| Stupeň znečištění.: | 3 |