Katalogový list č. ELOSOS1682024
| Název: | Konektor desky plošných spojů DMCC 0,5/ 2-ST-SHL 7,0-2,54 1150807 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1682024 |
| EAN: | 4063151148409 |
| Kód dodavatele: | 1150807 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva tělesa: | černá |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovité napětí: | 160 V |
| Jmenovitý proud In: | 5 A |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Modulární rozteč kontaktů: | 2,54 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 2,54 mm |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -55-100 °C |