Katalogový list č. ELOSOS1681962
| Název: | Spodní část krytu ME-IO 18,8 EB 10U TBUS 1018 PHOENIX CONTACT 1149170 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681962 |
| EAN: | 4063151144036 |
| Kód dodavatele: | 1149170 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 18,9 mm |
| Číslo RAL: | 1018 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 82,85 mm |
| Výška: | 120,6 mm |