Katalogový list č. ELOSOS1681856
| Název: | Převodník pro měřicí hlavice FA MCR-HT-1TS-I-OLP PHOENIX CONTACT 1145210 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681856 |
| EAN: | 4063151135614 |
| Kód dodavatele: | 1145210 |
| Recyklační poplatek: | 0,14 Kč |
| Hmotnost: | 0,1379 kg |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Teplota okolí: | 85-40 °C |