Katalogový list č. ELOSOS1681855
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-1TS-I-OLP-SP PHOENIX CONTACT 1145207 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681855 |
| EAN: | 4063151135027 |
| Kód dodavatele: | 1145207 |
| Recyklační poplatek: | 0,14 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| Hmotnost: | 0,14 kg |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Teplota okolí: | 85-40 °C |