Katalogový list č. ELOSOS1681853
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-1TS-I-OLP PHOENIX CONTACT 1145192 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681853 |
| EAN: | 4063151135607 |
| Kód dodavatele: | 1145192 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| Hmotnost: | 0,15 kg |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Teplota okolí: | 85-40 °C |