Katalogový list č. ELOSOS1681792
| Název: | Stěnová průchodka SACC-E-M12FSD-4PL-M20 PN PHOENIX CONTACT 1139800 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681792 |
| EAN: | 4063151222932 |
| Kód dodavatele: | 1139800 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Materiál tělesa: | mosaz |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Způsob montáže: | přední montáž |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,14-0,75 mm2 |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| Se závitem: | ano |
| Povrch pouzdra: | poniklované |
| Závit k zašroubování: | M20 |