Katalogový list č. ELOSOS1681692
| Název: | Čelní deska ECS-P-122X169-L-UV1-B M25/M25 PHOENIX CONTACT 1135275 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681692 |
| EAN: | 4063151152215 |
| Kód dodavatele: | 1135275 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 196 mm |
| Hloubka: | 62 mm |
| Výška: | 34 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 9005 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |