Katalogový list č. ELOSOS1681691
| Název: | Konektory desek plošných spojů HSCP-SP 2,5-1UTT-02/02-7035 1135246 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681691 |
| EAN: | 4063151072155 |
| Kód dodavatele: | 1135246 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 8 A |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| Jmenovité napětí: | 320 V |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-1,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-1,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Modulární rozteč kontaktů: | 5 mm |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Modulární rozteč připojení: | 5 mm |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-2,5 mm2 |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Barva tělesa: | jiné |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |