Katalogový list č. ELOSOS1681234
| Název: | Silové konektory SACC-M12MST-4CON-PG 9-M PHOENIX CONTACT 1107340 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681234 |
| EAN: | 4063151267797 |
| Kód dodavatele: | 1107340 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Stíněný: | ne |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Jmenovitý proud In: | 12 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Blokovací mechanismus: | jiné |