Katalogový list č. ELOSOS1681153
| Název: | Převodník pro měřicí hlavice FA MCR-HT-TS-I-OLP PHOENIX CONTACT 1105515 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1681153 |
| EAN: | 4055626988306 |
| Kód dodavatele: | 1105515 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Hmotnost: | 0,1887 kg |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Teplota okolí: | 85-40 °C |