Katalogový list č. ELOSOS1680908
| Název: | Přípojný nástavec SACB-C-H180-8/16-25,0PUR SCO P PHOENIX CONTACT 1097661 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1680908 |
| EAN: | 4055626939902 |
| Kód dodavatele: | 1097661 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Jmenovité napětí: | 120 V |
| Hloubka: | 34 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Barva tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |