Katalogový list č. ELOSOS1680904
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16-L- 1,5PUR SCO P PHOENIX CONTACT 1097612 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1680904 |
| EAN: | 4055626939568 |
| Kód dodavatele: | 1097612 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Hloubka: | 149 mm |
| Výška: | 23 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Barva tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |