Katalogový list č. ELOSOS1680775
| Název: | Konektor desky plošných spojů FMC 0,5/ 3-ST-2,54 GN PHOENIX CONTACT 1091452 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1680775 |
| EAN: | 4055626903873 |
| Kód dodavatele: | 1091452 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Barva tělesa: | zelená |
| Jmenovitý proud In: | 6 A |
| Jmenovité napětí: | 160 V |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Jmenovité rázové napětí: | 1,5 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 2,54 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 2,54 mm |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-0,5 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-0,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-0,25 mm2 |