Katalogový list č. ELOSOS1680595
| Název: | Adaptér SAC-6P-DTMS-5P-M12FS P PHOENIX CONTACT 1088173 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1680595 |
| EAN: | 4055626887739 |
| Kód dodavatele: | 1088173 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Provedení: | jednoduché |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |
| Teplota okolí: | 105-105 °C |