Katalogový list č. ELOSOS1680207
| Název: | Rozvodka Y SAC-4PY-FS/MS-FS F VP SH PHOENIX CONTACT 1080243 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1680207 |
| EAN: | 4055626802565 |
| Kód dodavatele: | 1080243 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 630 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |