Katalogový list č. ELOSOS1679787
| Název: | Oddělovací zesilovač MINI MCR-BL-UI-UI PHOENIX CONTACT 1070346 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679787 |
| EAN: | 4055626749815 |
| Kód dodavatele: | 1070346 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Výška: | 109,5 mm |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Spotřeba energie: | 0,45 W |
| Provozní teplota: | -10-60 °C |