Katalogový list č. ELOSOS1679675
| Název: | Zásuvka EO-CF/UT/LED/YE PHOENIX CONTACT 1068028 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679675 |
| EAN: | 4055626738970 |
| Kód dodavatele: | 1068028 |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Modulární šířka: | 2,5 |
| S dětskou ochranou: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 62,1 mm |