Katalogový list č. ELOSOS1679599
| Název: | Pouzdro konektoru CP 4/6 PHOENIX CONTACT 1066563 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679599 |
| EAN: | 4055626733586 |
| Kód dodavatele: | 1066563 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 6 |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| Průřez vícežilového připojení: | 1,5-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 1,5-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Šířka: | 36,9 mm |
| Připojitelné: | ne |