Katalogový list č. ELOSOS1679596
| Název: | Pouzdro konektoru CP 4/3 PHOENIX CONTACT 1066560 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679596 |
| EAN: | 4055626733555 |
| Kód dodavatele: | 1066560 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| Průřez vícežilového připojení: | 1,5-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 1,5-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Šířka: | 18,45 mm |
| Připojitelné: | ne |