Katalogový list č. ELOSOS1679579
| Název: | Elektronický přístrojový jistič CBMC EG4 24DC/1-8A NO PHOENIX CONTACT 1065730 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679579 |
| EAN: | 4055626729312 |
| Kód dodavatele: | 1065730 |
| Recyklační poplatek: | 0,17 Kč |
| Výška: | 90 mm |
| Počet pólů: | 1 |
| Hloubka: | 98 mm |
| Šířka: | 36 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Okolní teplota během provozu: | -25-60 °C |
| Nominální proud: | 32 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Provozní napětí: | 30 V |
| Typ pojistky.: | elektronické |