Katalogový list č. ELOSOS1679356
| Název: | Rozvodka Y SAC-8PY-M/2XF BK 2-PSR PHOENIX CONTACT 1054339 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679356 |
| EAN: | 4055626698014 |
| Kód dodavatele: | 1054339 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Teplota okolí: | 90-90 °C |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |