Katalogový list č. ELOSOS1679181
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-RTD-I-SP PHOENIX CONTACT 1050252 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679181 |
| EAN: | 4055626665160 |
| Kód dodavatele: | 1050252 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,15 kg |
| Měřicí rozsah: | -200-850 °C |
| Teplota okolí: | 70-40 °C |