Katalogový list č. ELOSOS1679180
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-TC-I PHOENIX CONTACT 1050233 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679180 |
| EAN: | 4055626663463 |
| Kód dodavatele: | 1050233 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,15 kg |
| Teplota okolí: | 70-40 °C |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |