Katalogový list č. ELOSOS1679178
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-RTD-I PHOENIX CONTACT 1050222 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1679178 |
| EAN: | 4055626666075 |
| Kód dodavatele: | 1050222 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,13 kg |
| Měřicí rozsah: | -200-850 °C |
| Teplota okolí: | 70-40 °C |