Katalogový list č. ELOSOS1678900
| Název: | Konektor desky plošných spojů PC 6/ 2-ST-BUS-7,62 PHOENIX CONTACT 1044740 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678900 |
| EAN: | 4055626622842 |
| Kód dodavatele: | 1044740 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Barva tělesa: | zelená |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 32 A |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 7,62 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 7,62 mm |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 16-16 mm2 |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |