Katalogový list č. ELOSOS1678752
| Název: | Zástrčka PP-H 2,5/5 (1GNYE/4GY) PHOENIX CONTACT 1035931 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678752 |
| EAN: | 4055626542065 |
| Kód dodavatele: | 1035931 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-4 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-2,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Šířka: | 25,75 mm |
| Připojitelné: | ano |