Katalogový list č. ELOSOS1678740
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny PV-FT-CF-C-2,5-130-BU-FE10 1034442 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678740 |
| EAN: | 4055626541426 |
| Kód dodavatele: | 1034442 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| Jmenovitý proud In: | 27 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |