Katalogový list č. ELOSOS1678658
| Název: | Instalační svorka PTI 16-NLS-FI BU PHOENIX CONTACT 1030131 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678658 |
| EAN: | 4055626532479 |
| Kód dodavatele: | 1030131 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 70 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| S fukncí PE: | ne |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,5-16 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,5-25 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,5-16 mm2 |
| Základní barva: | modrá |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,5-16 mm2 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |
| Šířka: | 12,15 mm |
| Hloubka: | 46,800138 mm |
| Výška: | 81,899985 mm |