Katalogový list č. ELOSOS1678482
| Název: | Silové konektory SACC-M12MSK-4PECT-CL SH PHOENIX CONTACT 1027474 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678482 |
| EAN: | 4055626522197 |
| Kód dodavatele: | 1027474 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 690 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1,5-2,5 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 1,5-2,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 1,5-2,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 1,5-2,5 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Blokovací mechanismus: | jiné |