Katalogový list č. ELOSOS1678416
| Název: | Datový konektor SACC-PO12MRX-8CT-CL SH PHOENIX CONTACT 1021784 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678416 |
| EAN: | 4055626514635 |
| Kód dodavatele: | 1021784 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 0,5 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Typ pouzdra: | úhlové |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| S indikací stavu: | ne |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-0,34 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-0,34 mm2 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-0,34 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-0,34 mm2 |