Katalogový list č. ELOSOS1678398
| Název: | Konektor PV-C4F-S 2,5-6 (+) PHOENIX CONTACT 1020776 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678398 |
| EAN: | 4055626511535 |
| Kód dodavatele: | 1020776 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 35 A |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |