Katalogový list č. ELOSOS1678293
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 15-NS35 PHOENIX CONTACT 1019443 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678293 |
| EAN: | 4055626506142 |
| Kód dodavatele: | 1019443 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Výška: | 45,8 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |