Katalogový list č. ELOSOS1678291
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 5-NS35 PHOENIX CONTACT 1019436 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678291 |
| EAN: | 4055626505664 |
| Kód dodavatele: | 1019436 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Výška: | 45,7 mm |
| Šířka: | 14,2 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |